czech english deutche
 
Aktuality
Bowling & Billiard & Petangue
  Restaurace & Letní zahrádka
Firemní akce
Kontakt
Jak se k nám dostanete
Virtuální prohlídka
Fotogalerie
 

On-line Stodolní amatérskou ligu vytvořil Zdeněk Večeřa.

 

Provozní řád bowlingu

 
1.    Na jedné bowlingové dráze může hrát maximálně 6 hráčů.
2. Bowling je možné hrát pouze ve speciální bowlingové obuvi vlastní nebo zapůjčené v herně ("sálovky" nejsou bowlingovou obuví).
3. V zapůjčené bowlingové obuvi není možné hrát na boso. Ponožky je možno zakoupit v herně.
4. Pro hráče na jednotlivých drahách jsou vyhrazeny stoly na sezení. Liché dráhy mají stoly blíže k drahám, sudé dále.
5. Hráči mohou používat ke hře koule herny nebo vlastní. Provozovatel herny nekontroluje stav donesených koulí a neručí za jejich stav po hře.
6. Na podavači koulí může být maximálně 10 koulí. Větší počet koulí může způsobit přetížení výtahu koulí a jeho poškození.
7. K rozběhu mohou hráči využívat prostor po čáru odhozu (začátek jednotlivých drah). V žádném případě nesmí vstupovat na dráhy.
8. Hráč vyčká s odhodem koule na zvednutí závory před kuželkami. Předčasný odhoz vede k chybě stroje a jeho zastavení, v horším případě koule narazí do závory a poškodí ji. Hráč je odpovědný za způsobenou škodu na zařízení.
9. Pokud se hráčům na jednotlivé dráze nevrátí zpět 3 koule, přeruší hru a upozorní na tuto skutečnost personál herny. Pokračování ve hře může vést k vážnému poškození bowlingového stroje.
10. Prostor rozběhu před čárou odhozu je upraven speciálním přípravkem a je vysoce kluzký. Umožňuje hráčům se před odhodem koule sklouznout. Upozorňujeme nezkušené hráče na riziko uklouznutí, pádu a zranění.
11. Provozovatel může při porušení provozního řádu předčasně ukončit hru bez náhrady.