czech english deutche
 
Aktuality
Bowling & Billiard & Petangue
  Restaurace & Letní zahrádka
Firemní akce
Kontakt
Jak se k nám dostanete
Virtuální prohlídka
Fotogalerie
 

On-line Stodolní amatérskou ligu vytvořil Zdeněk Večeřa.

 

Stodolní amatérská liga

 

Komentáře

Závěrečný hrací den 2.SAL JARO 2011 *65*22. 06. 2011
 

V úterý 21.6. se odehrály poslední zápasy 2.SAL. O postupujících do 1.ligy bylo rozhodnuto, ale RapiTec chtěl ještě zabojovat o titul. Nezdařilo se a titul po zásluze získal Maxim Turbulenc.Ten sice dvakrát prohrál s DISem a se Slzou a s RapiTecem remizoval, ale vzhledem k náskoku a k výkonu RapiTecu to stačilo.RapiTecu to tentokrát vůbec nepadalo ( nebyl sám) ,prohrál se Slzou, Sedláky a remizoval s Maximem. Měl ještě vcelku štěstí s OBI kdy vyhrál náhozem 366 kuželek a to je kumšt . Jediný zápas který RapiTecu vyšel byl s A je to. Eva Mateovičová si hodila osobák  209 kuželek a tým vyhrál 550 ku 449. Dvoustovek moc nepadalo, kromě Evy se zadařilo 215 Pepovi Kuzumplíkovi a 213 Luďkovi Dvořáčkovi ze Slzy.V dřívejších komentářích jsem psal o hracím dni OBI a Sedláků a je tedy potřeba napsat, že poslední hrací den patřil Slze. Chlapi prohráli jen jednou s A jeto 384 ku 443,kdy to nepadalo ani jednomu z nich a nejlepší byl René Budínský se 131 kuželkou. V jednotlivcích se o prvenství přetahovala Monika Kozumplíková a Miloš Mrázek a protože Monika vyhrála titul v týmech, a vyhrála nejlepší ženu, tak ani moc nevadí, že nejlepší jednotlivec byl nakonec Miloš Mrázek. Do 2.ligy sestupují Beta Control a Exekutoři. Podíváme-li se na průměry jednotlivých týmů, má podzimní 2. liga favorita v týmu A je to. Na paty jim bude šlapat vyrovnaná trojice družstev Slza, Sedláci a Beta Control.


6.hrací den 2.SAL Jaro 2011 *65*10. 06. 2011
 

V úterý 7.6. se hrálo předposlední kolo 2. ligy. Do první ligy budou postupovat dva týmy a kromě Maxim Turbulenc a Rapitecu měl šanci ještě tým A je to. Ten se utkal s Rapitecem hned v prvním zápase a prohrál 502 ku 388. Překvapivě také prohrál Maxim Turbulenc s BVV 454 ku 463. O postup se tak bojovalo dál. A je to ale potom ječtě prohráli s Maxim Turbulenc, Slzou a Sedlákama a vidina postupu se rozplynula. Šance byla . protože Rapitec měl svůj nejhorší den. Po haluzi sice porazil Maxim Turbulenc 445 ku 432, vyhrál ještě s OBI, BVV a DISem, ale nestačil na Sedláky a na Slzu. Štěstí měl Rapitec přitom skoro při každém vítězství, protože s náhozy těsně nad 400 je kumšt vyhrát i v 2.lize. Maxim Turbulenc si uhrál svoje a je po zásluze první v tabulce před Rapitecem. A je to je třetí se ztrátou 11 bodů ( 5 vítězství) na Raitec a to se asi za jedno kolo už nedá dohnat. Čtvrté místo patří Sedlákům. Tentokrát se jim dařilo, sebrali body A je to, Rapitecu,BVV, Slze a OBI. Prohráli pouze s Maximem a o 4 kuželky s DISem.Dvojice Dufek -Breburda je hodně kvalitní.Pokud je v dalším ročníku podrží i třetí hráč, budou s A je to horkými kandidáty na postup.Uvidíme jak zabodují v 2.lize Exekutoři a Beta Control, kteří asi první ligu opustí. Konec tabulky patři OBI a BVV. BVV nemohli jeden den hrát a to jistě ovlivnilo jejich postavení v tabulce.


5.hrací den 2.ligy SAL Jaro 2011 *65*25. 05. 2011
 

V úterý 24.5. se odehrálo další kolo 2.ligy. V jednotlivcích si svoji pozici na špici upevnil René Budínský hrající za Slzu. Má však odehráno pouze 12 utkání a aby mohl být nejlepším jednotlivcem musí mít odehráno alespoň 50% utkání. Musí proto ještě do konce ligy odehrát alespoň 13 zápasů ze 14. Nejlepší ženou je  a na 101% bude Monika Kozumplíková s průměrem 160, 37 kuželek. Celkově je na třetím místě a má možnost Reného ještě potrápit. V týmech je na čele zaslouženě Maxim Turbulenc. Včera sice dvakrát prohrál . Překvapivě první zápas s BVV, ale výkon to nebyl až tak hrozný. Chlapi z BVV se prostě vyprsili a hodili 469 a Maxim jen 457. Druhou prohru utržili Maximové od Sedláků. Ještě v 9. frejmu to vypadalo na vítězství Maxim Turbulenc. Pak však přišly na řadu 4 strajky v řadě Mirka Dufka a Sedláci vítězí 440 ku 430. Maxim Turbulenc je první , protože porazil oba dva své konkurenty Rapitec a A je to. S Rapitecem to byla brnkačka a stačilo hodit 452. S A je to bylo opět drama do posledního hodu a Maxim Turbulenc vyhrál o jedny kozy 435 ku 432.Druhá liga se ke konci soutěže hodně vyrovnala. Slzu pozvedl nahoru René Budínský, Sedláci nastupují v chlapském nejsilnějším složení a když to sedne současně Mirkovi Dufkovi a Mirkovi Breburdovi , tak mohou porazit kohokoliv. Zlepšují se i DISáci a BVV. DISáci třikrát vyhráli a jsou v tabulce čtvrtí dva body před Sedláky se Slzou.Ani OBI nezůstalo stranou. Hned v úvodu remizovalo s Rapitecem a vyhrálo s DISem a o 2 kuželky s BVV. Pokud jsem psal, že se soutěž vyrovnává, tak se i dramatizují jednotlivé zápasy. Hodně zápasů se rozhoduje až v posledních frejmech a vítězí se o pár kuželek. A to je dobře , protože je sranda.....


4. hrací den 2.ligy SAL Jaro 2011 *65*11. 05. 2011
 

V úterý 10.5. přišel po Dni matek a Dni vítězství nad fašismem Den OBI. OBI začalo první zápas proti RAPITECU na osmičce. Zatímco většina hráčů si na osmičku stěžuje, Radkovi Drápalovi asi sedí. Hodil hezkých 202 a zasloužil se tak o výhru OBI 474 ku 460.Ještě těsnějším rozdílem 425 ku 421 porazilo OBI  Slzu. Vyhrálo i se Sedláky a s DISem a nestačilo pouze na Maxim Turbulenc a A je to.Bodově si OBI výrazně pomohlo, má 20 bodů a i když je předposlední, tak na čtvrté Sedláky ztrácí pouhé 4 body.Na šestém místě se stejným počtem bodů je Slza. Ta nastoupila s velice kvalitním náhradníkem Reném Budínským, ale uhráli pouze 2 vítězství s A je to a s DISem.Střed tabulky patří Sedlákům a DISu. U těchhle týmu člověk nikdy neví koho porazí a s kým prohrají. Prostě jak jim to zrovna sedne. Tentokrát to odskákal RAPITEC, který prohrál o kuželku se Sedláky a v posledním zápase i s DISem. RAPITEC tak musel přenechat prvenství v tabulce Maxim Turbulenc a je na druhém místě se stejným počtem bodů, ale horším náhozem. Špatný den měl i třetí tým tabulky A je to, který vyhrál pouze třikrát a na první dvojici ztrácí 6 bodů. Do konce soutěže však chybí ještě 3 kola a boj o postup je otevřený.


3. hrací den 2. SAL Jaro 2011 *65*27. 04. 2011
 

Těžko se mi dnes bude psát komentář. Měl jsem dopředu koupené lístky na koncert Lucie Bílé a tak jsem nemohl hrát a ani sledovat dění. Nicméně zápisy ze zápasů mám před sebou a zjistím tak,co se dělo a nedělo. Začneme prvním týmem tabulky Rapi Tec. Místo mě nastoupil mladý nadějný kuželkář Martin Procházka a nezklamal. Rapi Tec sice prohrál poslední zápas s A je to , ale byla to jediná prohra. Poprvé se podařilo Rapi Tecu porazit Maxim Turbulenc 451 ku 437. Maxim Turbulenc prohrál ještě rovněž s A jeto 498 ku 524. Z tohoto pohledu to vypadá, že by měl být nejlepší tým A je to, ketrému patří v tabulce až 3. místo. A je to ale prohráli v úterý taky dvakrát. Zaváhali  s DISem , kdy hodili pouhých 380 a druhou prohru utržili se Slzou. Výkon 428 nestačil na 453 kuželek Slzy.Maxim Turbulenc i A je to ztrácí na první Rapi Tec 4 body a boj o postup je otevřený. Střed tabulky patří DISu, Sedlákům a BVV.DIS třikrát vyhrál,Sedláci neměli den, vyhráli pouze jednou a to velkém stylu 557 ku 371 se Slzou .BVV třikrát vyhrálo a bodově si polepšilo.Slza rovněž třikrát vyhrála a se 14 ti body je na 7. místě tabulky. Osmé místo patří OBI.OBI dvakrát vyhrálo.Se Sedláky 501ku 420 a s DISem 432 ku 366.Blízko k vítězství měli i v jiných zápasech. V zápase s A je to hodil Jiří Eliáš  207 kuželek, ale nestačilo to. Přes 200 ještě hodil Mirek Dufek (204) a nejvyšíí nához dne 222 patří Dušanovi Veškrňovi z A je to.Jednotlivce vede Monča Kozumplíková s průměrem 160.24.


2. hrací den 2.ligy SAL Jaro 2011 *65*13. 04. 2011
 

V úterý se odehrály zápasy 2.hracího dne 2.ligy a máme tak 1/3 soutěže za sebou. Trošku se krystalizuje,jak by to na konci mohlo vypadat , ale na nějaké závěry je určitě ještě brzo. Soutěž je vyrovnaná a je to dobře, je stále o co hrát. Dá se říct, že v čele tabulky jsou 3 týmy. Na prvním místě je RAPI-TEC. Má 3 prohry. Nedokázal ani jednou porazit Maxim Turbulenc a prohrál i s A je to. Ostatní zápasy RAPI-TEC vyhrál s přehledem až na zápas se Sedláky.Tam se odehrávalo drama do posledního hodu. Sedláci vedli o 6 před posledními hody Evy Mateovičové. Po hodu do plných spadlo 6 kuželek a zůstaly čtverkové parohy. Evě se posledním hodem podařilo jednu kuželku shodit a RAPI-TEC porazli Sedláky 466 ku 465.Za Sedláky se vytáhl Breburda Mirek se 190.Na druhém místě tabulky je se 4 prohrami Maxim Turbulenc.Pravě dříve zmiňovaní Sedláci dali Maximům na frak 451 ku 429. V tomto zápase nejlepší z Maxima Monča Kozumplíková se 171 nestačila na nej Sedláka Mirka Breburdy se 178.Sedláci hráli ve své nejsilnější sestavě  Breburda,Dufek a Poráň . Maximům nepomohlo ani 8 kuželek kozovného. Překvapivá prohra Maximů přišla s BVV. V BVV se všichni 3 hráči sešli ( Odstrčil 183,Klusáček 177,Dyková 162) a výsledkem bylo vítězství BVV 526 ku 454. Myslím, že to byl zatím nejlepší výkon BVV v lize.Je zajímavé , že BVV porazili i třetí tým tabulky A je to. V zápase se jednotliví hráči předháněli kdo hodí míň a BVV vyhráli 403 ku 377. Čtvrté místo patří po zásluze Sedlákům. Ti mají o 3 prohry více než duo Maxim Turbulenc a A je to, ale vzhledem k počtu zápasů,které nás ještě čekají,mohou Sedláci určitě postoupit v tabulce výš.Pátí jsou DISáci. Z družstev , které jsou v tabulce výš porazili DISáci jen Sedláky. Z družstev konce tabulky porazili BVV a Slzu a prohráli s OBI. OBI je zatím poslední a čeká až se chytne Radek "Excentr" Drápal. Zvládnout točení není vůbec jednoduché a nestane se tak přes noc. Mezi jednotlivci kraluje rodina Kozumplíkovic. Když není na prvním místě Monika tak je to manžel Josef. Ten právě po druhém dni vede s průměrem 162,57 kuželek před Monikou ( 159,71). Josef se ujal vedení po zatím nejvyšším náhozu 2.ligy 215 v posledním zápase se Sedláky.


Zahájení 2.SAL Jaro 2011 *65*30. 03. 2011
 

V úterý 29.3. se odehrály první zápasy nově otevřené 2.ligy SAL. Ligu tvoří týmy 4 týmy které hráli dříve 1. ligu - OBI, BVV, DISáci a Sedláci od Chlumce. Přibyly 4 nové týmy, z nichž 3 mají základ v hráčích DpmB - Maxim Turbulenc, Slza a A je to a posledním týmem je RAPI-TEC. K favoritům druhé ligy určitě patří tým Maxim Turbulenc, který hraje rovněž extraligu soutěže BBL. Po prvním hracím dnu vede tým RAPI-TEC s jednou porážkou právě od Maxim Turbulenc 471 ku 539.  Vtomto utkání hodila Monča Kozumplíková nejvyšší nához dne 196 kuželek a v jednotlivcích je na 3.místě. Na prvním místě je z RAPI-TECu Ivan Burian a druhý je Tomáš Odstrčil z BVV. V družstvech je Maxim Turbulenc druhý se dvěma porážkami ( Sedláci,Slza). A je to je s rovněž dvěma porážkami ( RAPI-TEC,Maxim Turbulenc) o skóre třetí.Tabulku uzavíra OBI s jednou výhrou. Druhá liga se zdá být výkonostně vyrovnanější než první a překvapit může každý kohokoliv. Uvidíme příště za 14 dní.