czech english deutche
 
Aktuality
Bowling & Billiard & Petangue
  Restaurace & Letní zahrádka
Firemní akce
Kontakt
Jak se k nám dostanete
Virtuální prohlídka
Fotogalerie
 

On-line Stodolní amatérskou ligu vytvořil Zdeněk Večeřa.

 

Stodolní amatérská liga

 

Komentáře

Dramatický závěr 2.SAL Jaro 2018 *65*20. 06. 2018
 

V pondělí se odehrály poslední zápasy posledního ročníku 2.SAL. Na vítězství měla našlápnuto Slza.Vyhrála všech 5 prvních zápasů a rivalové Vlci pouze 4 a Tučňáci 3.Do konce zbývaly 2 zápasy, Slza vedla před Vlky o 2 body a měla výrazně lepší průměr. V šestém zápase hrála Slza s Mangem a prohrála 413 ku 476. Vlci nezaváhali.V posledním zápase stačilo Slze porazit poslední Tygry. Tygři za celý večer nevyhráli. Vybrali si to se Slzou a porazili ji 495 ku 409. Na vedlejších drahách hráli Vlci s Tučňáky o titul.Vlci vyhráli 479 ku 442 a stali se šampiony 2.SAL.Bojovalo se i o nejvyšší nához. Michael Lacko hodil 247 , ale na 252 Petra Švandy to nestačilo.Michael Lacko se stal nejlepším jednotlivcem s průměrem 171,67 a nejlepší ženou byla Ladka Hárychová (161,85).


Attento si polepšilo *65*26. 04. 2018
 

Čtvrtý hrací den 2. SAL byl pěkně svižný, dráhy šlapaly jak měly a týmy byly v dobrém rozpoložení. Nejvíce se tento večer ukázal tým Attento, který nepatří mezi favority ligy, nicméně zvládli uhrát pěkných pět vítězství a porazit i vedoucí týmy tabulky jako např. Tučňáky “C” a Žabinský Vlky. Kdyby jim s Clubem 5 neuteklo vítězství o 5 kuželek 501 x 506 bodovali by tento večer celkem šestkrát. Z dvoustoveček co padly můžu zmínit Alču Slaninovou 2O3, která navazuje na svoje výkony z předchozích večerů a v tabulce jednotlivců má určitě šanci aspirovat na nejlepší ženu. Dále z ženského zastoupení Laďka Hárychová a Radka Valíková, které hodily shodně 211 kuželek, Karel Plaga z Exekutorů 2O5 a Libor Hlubuček ze Slzy 227 kuželek. Na nejvyšší nához ligy 252 kuželek sice jen tak asi někdo nedosáhne, nicméně každá dvoustovečka je prostě pěkná :-)


Krasojízda Tučňáků “C” *65*11. 04. 2018
 

V pondělí se odehrál třetí hrací den 2.SAL, v němž se nejvíce předvedli Tučňáci “C”. Od prvního zápasu skórovali, ale téměř v každém zápase rozhodovalo jen pár kuželek, v jednom případě dokonce i handicap. No byly to nervy a myslím, že nejednou měla tradiční sestava Alča, Marky a Sob zatnutý půlky Z výsledků je patrné, že všichni hráli poměrně standardně a vyrovnaně, nikdo neměl žádnej úlet a týmová souhra platila pro případy, když jeden hodil pod průměr, druhej zase naopak zabral. No a díky této souhře se jim večer náramně povedl a s bilancí vyhraných zápasů 7:0 se vyhoupli do čela naší tabulky. V pořadí druhý tým tabulky - Žabinští Vlci tento večer nijak nevynikali, až na překvapení večera Petra Švandu, který v posledním zápase proti Clubu 5 hodil 252 kuželek! Tím si zajistil první místo v tabulce jednotlivců s osmikuželkovým odstupem od druhého Karla Plagy.


Druhý hrací den 2.SAL *65*28. 03. 2018
 

V pondělí 26.3. se odehrál druhý hrací den 2. SAL. Hned od začátku začala zlobit osmička dráha a chudák bowler se pěkně zapotil. Naštěstí je to kluk šikovná a zvládl všechny potřebné úkony udělat během hrací doby, takže nebyl problém celý hrací večer řádně odehrát. Na osmičce začínali Tygři, kterým to hru značně zkomplikovalo a tak prohráli se Slzou 422 x 505. Jejich rozladění trvalo až do páté hry, kdy porazili Club 5 a následně i Mango. Komu se tento večer naopak dařilo byli Tučnáci “C”. Ti měli rozjezd velkolepý, nastoupili proti Vlkům -vedoucím tabulky a porazili je suverénně 545 x 471. Celkem za večer inkasovali 5 výher a mohlo jich být i šest, kdyby jim vítězství s Mangem o dvě kuželky neutelko. Tento večer nebyl skromný ani na dvoustovečky, z těch nejvyšších bych mohla zmínit nához Petra Valenty - 213 kuželek a Štěpána Pavla - 212 kuželek.


2.SAL zahájila ročník Jaro 2018 *65*13. 03. 2018
 

Po 3.SAL a 1.SAL odehrála prvních 28 zápasů ročníku Jaro 2018 i 2.SAL.V druhé lize je vždy nejvíce nových družstev, jsou zde sestupující z 1.SAL i postupující z 3.SAL. Letos jsou noví Tučňáci "C" a Slza z 1.SAL a Attento z 3. SAL. Jak se jim vedlo? Attento i Tučňáci urvali 3 výhry a Slza byla o výhru lepší. Nejlepší však jsou zatím Vlci a Exekutoři s 5 výhrami.To , že jsou Vlci v čele se dá vystopovat i z tabulky jednotlivců. První je Švanda Petr a druhý Milan Bažant ( oba Vlci). Petr Švanda si hodil i nejvyšší nához večera 213 a překonal o kuželku Pavla Štěpána z Tygrů. Dvoustovek padalo celkem dost. Libor Hlubuček dal 209, Michal Letzel a Zbyňa Marada 203,Radka Valíková 202. Tygři mají kvůli marodce nové složení. Bylo vidět , že se chlapi těžko sžívají s naší hernou, ale věřím, že to bude příště lepší.