czech english deutche
 
Aktuality
Bowling & Billiard & Petangue
  Restaurace & Letní zahrádka
Firemní akce
Kontakt
Jak se k nám dostanete
Virtuální prohlídka
Fotogalerie
 

On-line Stodolní amatérskou ligu vytvořil Zdeněk Večeřa.

 

Stodolní amatérská liga

 

Komentáře

Posledními šampiony SAL jsou HUSSE a Kamil Škorvánek *65*13. 06. 2018
 

V úterý 12.6. se odehrál poslední zápas 1.SAL . Čekal jsem dramatický závěr a schylovalo se k němu. HUSSE měli na začátku večera 6 bodů náskok na Do Počtu a dalo se s tím něco dělat. Hned první zápas HUSSE prohrálo s Tučňáky 509 ku 525. Náskok se snížil na 4 body. Ve třetím zápase se utkali oba rivalové a Do Počtu porazili HUSSE 510 ku 484 a rázem rozdíl pouhých 2 bodů. Mohlo přijít drama, ale nepřišlo. V páté rundě opět Tučňáci zaúřadovali a porazili Do Počtu 483 ku 414. Bylo rozhodnuto. Dva zápasy do konce, HUSSE s náskokem 4 bodů a lepším průměrem již nemůže být předstiženo. Kluci z Do Počtu pak bez motivace prohrávají poslední zápas Maximem. Vítězem 1.SAL Jaro 2018 a posledním vítězem SAL se stává tým HUSSE ve složení Miroslav Breburda, Miroslav Dufek a Marek Škrabal. Silná vyrovnaná trojka hráčů. Miroslav Dufek spolu s Jakubem Šplíchalem hodili nejvyšší nához 235 kuželek. Poslední hrací den se jim hodně přiblížil Kamil Škorvánek s náhozem 233. Tento nához mu určitě pomohl k vítězství v jednotlivcích. S průměrem 178,79 posunul na druhé místo Jakuba Šplíchala. Na třetím místě se umístil Miroslav Breburda. Nejlepší ženou byla tradičně Monika Kozumplíková s průměrem 160.Z konce SAL je mi docela smutno. Uvědomuji si, že se na Stodole několik let schází parta lidí, soutěží spolu , hecují se , stali se přáteli a najednou to končí.


Do Počtu a Figury po 6 vítězství, HUSSE se stále drží první, ale na jak dlouho? *65*30. 05. 2018
 

V úterý 29.5 se odehrálo již předposlední kolo souboje o titul. Na prvním místě tým HUSSE, kterému se v tomto kole podařilo 5krát zvítězit a dělí ho 6 bodový rozdíl mezi druhým týmem Do Počtu . Zajímavější se to stává mezi druhým a třetím místem kde si původně druhý BC Devils (již třetí) v tomto kole vyměnili pozice z původně třetím Do Počtu a dýchají si vzájemně na záda. Nejvíce vítězeství v dnešním kole hlásí týmy Figury a Do Počtu, kteří nasbíraly stejně po 6 vítězství. Figury se tedy díky dnešnímu kolu posunuli z předposledního místa na 5 což si nejspíše zachránili zadek před sestupem. V první trojce jsou týmy jen z mírným náskokem výher mezi sebou, tím pádem nás čeká ještě velmi zajímavé finále, které bude velice napínavé. O nejtěsnější výsledek se dnes postaralo Do Počtu a HLT Team kteří naházeli 481 ku 477. Máknout by měli předposlední Maxim Turbulenc a poslední HLT Team, kterému se dnes podařilo výhrat pouze jednou, zatímco Maxim Turbulenc dnes vyhrál dvakrát a zvýšil si náskok na 8 bodů. V jednotlivcích se žádné velké změny neodehrály a Jakub Šplíchal se stále stává nejlepším hráčem 1. ligy. Možná by poslení HLT Team měl zvážit draft tohoto hráče 😀. Nicméně vás nesmím ošidit o nejvyšší nához dnešního kola o který se postaral Martin Haxa z Figur s 233 body a s 221 Bystřický Martin taktéž z Figur. Závěr bych chtěla poděkovat všem týmům, kteří měli nachystáno přesně a hlavně týmu „Do Počtu“ který si přál být zmíněn. Konec hlášení a tešíme se na další kolo.


BC Devils s Do Počtu nejlepší, Maxíci s jedním vítězstvím *65*16. 05. 2018
 

V úterý 15.6. se odehrálo 6.kolo 1.SAL. Na prvním místě zůstalo HUSSE, druzí jsou s šestibodovou ztrátou BC Devils a třetí s osmibodovou ztrátou Do počtu. Tím končí výčet adeptů na boj o titul. HUSSE i BCD v prvních třech utkáních zvcítězili. HUSSE začalo ve velkém stylu zápasem s Do počtu a vyhrálo 591 ku 559. Výsledek za HUSSE pojistil Mira Breburda náhozem 207. Za Do Počtu kontroval Dan Svoboda s 202.Ve čtvrtém zápase přišel pro HUSSE zlom. Nevím jestli to bylo erupcemi na slunci nebo spíš na měsíci , ale HUSSE hodili 434 a Figury 515. Do konce večera HUSSE už nevyhráli. BCD bodovalo 5x, stejně tak Do Počtu a byli nejlepšími týmy šestého hracího dne.Snížili ztrátu na první HUSSE a koncovka ligy tak může být v boji o titul opět dramatická. Zajímavé boje budou určitě i o záchranu. Ohroženi sestupem jsou A je to na pátém místě i Maxíci na šestém. Klidnou ligovou dohrávku tak budou mít pouze čtvrtí Tučňáci "A". Při vší úctě k jejich kvalitám si nemyslím , že ve zbývajících 14 ti zápasech jsou schopni na HUSSE nahrát 14 bodů. V jednotlivcích vede Jakub Šplíchal před Kamilem Škorvánkem. Nejlepší nához 235 kuželek hodili Jakub Šplíchal i Miroslav Breburda.


Vyrovnaný 5.hrací den 1.SAL *65*03. 05. 2018
 

Kvůli svátkům se termín přesunul na středu 2.5. a nikdo nenadával. V neděli a v pondělí se dělala nová klimatizace a doufám, že to bylo poznat. HUSSE kraluje tomuto ročníku a jde si pro titul. Ve středu HUSSE dokázali porazit dva týmy. Hned první zápas HUSSE prohrálo s HLTem 470 ku 484. Pak 5x vyhrálo a v posledním utkání nestačilo ve výborném zápase na Do počtu a prohrálo 516 ku 552. Kromě HUSSE však dokázali 5x zvítězit ještě dva týmy. Překvapením možná je , že jsou to týmy bojující o záchranu. Na šestém místě A je to a poslední HLT team. Naopak hrubě se nedařilo obhájci titulu BC Devils. Jedno vítězství bylo nejhorším výkonem večera. Druzí Do počtu odehráli standart, bodovali 4x a ztráta na HUSSE narostla na 12 bodů. Třetí BC Devils mají stejný počet bodů a horší proůměr. 12 bodů je do konce soutěže ( 3 kola) určitě hratelných pro oba týmy. Soutěži by prospěla dramatická koncovka v boji o titul. Zatím to vypadá pouze na dramatickou koncovku v boji o záchranu.


HUSSE opět kralovalo *65*19. 04. 2018
 

V úterý 17.4. se odehrál čtvrtý hrací večer naší nejvyšší ligy 1.SAL. Byl to večer týmu HUSSE, který svými výkony zastínil téměř všechny ostatní týmy. HUSSE vyhráli všechno co mohli a jejich běžný nához se pohyboval nad 500 kuželek. Musím uznat, že posila týmu v podobě Marka Škrabala vytvořila z HUSSE zatím nejlepší tým této ligy a určitě mají na to 1. SAL vyhrát. Ostatně Marek je pátým nejlepším jednotlivcem a nejlepším hráčem týmu. Špatně si tento večer nevedli ani Do Počtu, které porazil právě tým HUSSE a v pátým kole tým A je to, který vyzdvihl Pepa Kozumplík náhozem 213 kuželek. Svoji reputaci si spravili i Maxíci vítěznou bilancí 5:2. Tabulku jednotlivců zatím vede Kamil Škorvánek z BC Devils.


Do Počtu se po pomalém startu konečně rozjeli… *65*04. 04. 2018
 

Třetí hrací den nám pořadím opět pěkně zamíchal. HUSSE nastupovalo jako vedoucí tým tabulky a měli pěkně našlápnuto, ale tento večer patřil týmu Do Počtu. Klukům to šlo hned od začátku a a jednička týmu Kuba Šplíchal táhl kluky k lepším a lepším výkonům. Kuba sám si hodil 3x dvoustovečku a když ji nehodil Kuba, tak to dohnal zbytek týmu, jako například v souboji s HUSSE, kdy HUSSE naházeli pěknej výsledek 520 kuželek, nicméně Do Počtu hodili 613. Sbírali jedno vítězství za druhým, ale jejich vítěznou šňůru jim překazili v posledním zápase Tučňáci “A”, takže Do Počtu mělo celkovou bilanci 6:1. BC Devils na tom byli o něco hůř. Prohráli právě s Do Počtu a pak s Maxim Turbulenc 385 x 546. To chlapi asi nějak prospali, nebo to bylo domluvený?:-) Byla to totiž jediná výhra Maxíků za tento večer. A protože HUSSE se nedařilo, s bilancí vyhraných zápasů 2:5 sestoupili s 28 body na druhé místo. Se čtyřbodovým náskokem vedou BC Devils a na HUSSE se dotahují Tučňáci “A” a jim v patách Do Počtu. První 3 příčky jednotlivců nám vedou pánové na “Š” od prvního - Šťastný Milan, Šplíchal Jakub, Škorvánek Kamil.


HUSSE zůstává vev vedení 1.SAL *65*21. 03. 2018
 

HUSSE již SAL jednou vyhrálo, ročník Podzim 2014. Hrálo v sestavě Dufek, Breburda a Šubrtová.Vyhrálo s průměrem 486,11. Liga se postupně zlepšuje a v posledních ročnících se HUSSE propadalo a o boji o titul nemohla být v konkurenci BC Devils a Tučňáků ani řeč. V novém ročníku nastupuje za HUSSE Marek Škrabal a HUSSE nemá slabinu. V úterý vyhrálo 6 zápasů ze sedmi. Podlehlo pouze v prvním zápase BC Devils 463 ku 525.Po prvních čtyřech zápasech byli neporažení jen borci z HLT týmu. V pátém zápase se potkali s HUSSE a prohráli 450 ku 474. Jak to tak bývá v následujícím utkání HLT prohrál rovněž s Maximem 474 ku 488. S 5 ti vítězstvími dosáhl HLT spolu S BCD po HUSSE nejlepší výsledek.HLT tahal Milan Šťastný, hodil 221, ale nejlepší nához mu sebral Miroslav Dufek ( 235) . Milan Šťastný je po 2 kolech nejlepší jednotlivec s průměrem 189,17.


1. hrací den 1. SAL Jaro 2018 *65*08. 03. 2018
 

V úterý 6. 3. 2018 jsme zahájili sezónu 1.SAL - Jaro 2018. Šlo vidět, že to všechny týmy braly spíše jako setkání po delší pauze na pivo, než jako nějakou soutěž. Však na začátku o nic nejde… To v podstatě není úplně pravda, protože každá hra se počítá a na konci často ty dva body za jedno vítězství rozhodují. Z 2. SAL k nám postoupili dva týmy – HLTi a Figury. Figurám se první hrací večer docela dařilo, 4x skórovali a s osmi body jsou na čtvrtém místě naší tabulky. HUSSE přišlo v nové sestavě – matadory Breburdu a Dufka doplnil Marek Škrabal, který se svými výkony je zatím druhým nejlepším jednotlivcem a týmu HUSSE pomohl první večer k šesti výhrám a tím i vedoucí pozici. Následuje BC Devils se stejným počtem bodů a za nimi na třetí příčce Maxíci.