czech english deutche
 
Aktuality
Bowling & Billiard & Petangue
  Restaurace & Letní zahrádka
Firemní akce
Kontakt
Jak se k nám dostanete
Virtuální prohlídka
Fotogalerie
 

On-line Stodolní amatérskou ligu vytvořil Zdeněk Večeřa.

 

Stodolní amatérská liga

 

Komentáře

Matunda Yote zazářila a těšme se na napínavé finále velikánů *65*11. 06. 2018
 

V neděli 10.6 se odehrálo předposlední kolo 3.ligy a souboje o první místo tabulky. Na prvním místě stále tým Mimoni, kterému ale hodně blízko dýchá na záda druhy tým Vokurky. Mimoni dnes vyhráli 5x a Vokurky 5x a jednou remizovaly. Tudíž v dnešním kole získali o bod víc než první Mimoni a to je posunulo ještě o kousek blíže k prvnímu místu. Finále bude nejspíše velice dramatické a to díky jejich jednobodvému rozdílu. Nejvíce vítězeství v dnešním kole hlásí tým Black Panthers a to 6/7 a jsou v těsně za 1. a 2. týmem. Jediná změna v dnešním kole nastala mezi 5. a 6. místem, kdy si místa vyměnily týmy Magnum Team a Černí baroni, kterým se dnes nedařilo a odnesli si pouze 1 vítězství. Čučoretky se omluvily, že se bohužel dnešního kola nemůžou zúčastnit a podle pravidel prohráli každý zápas, to jim ale vůbec neuškodilo a zůstávají i nadále na 4. místě. Dnešek byl přelomový i pro Matundu Yote které se dnes podařilo ukořistit 6 bodu, stejně ale zůstávají poslední. O nejvyšší nához dnešního kola se postarala Sabina Valder z Mimoňů s 210 body.


Po velikonoční pauze to ve 3.SAl moc nepadalo *65*16. 04. 2018
 

3.SAL měla kvůli Velikonocím měsíční pauzu a ta se projevila poněkud slabšími náhozy. Vyhrávalo se i s náhozy pod 400. Přes 200 nehodil nikdo, Bula Tomáš a Papaj Michal hodili rovných 200. Nejvíc se dařilo Black Panthers. BP vyhráli 6 zápasů ze sedmi , patří jim 4. místo a jsou na dostřel postupu. Nováček soutěže "Přišli jsme jen na pivo" se konečně chytil. Pomohl ho ze začátku večera nakopnout Pepa Kozumplík. Přišli na pivo a uhráli 4 vítězství a remízu s vedoucím týmem Mimoňů. Shodou okolností stejný bodový zisk 4 1/2 uhráli i Mimoni. Po BP nejlepší výkon. Druhé Vokurky a třetí Čučoretky bodovali 4x. Nedařilo se Baronům. Jedna výhra je na ně málo. Výsledkem je páté místo. S prázdnou neodešla ani Matunda Yote. Urvala jedno vítězství s Magnum Teamem ( 397 ku 371).


Druhému hracímu dnu 3.SAL dominovali Mimoni *65*19. 03. 2018
 

V neděli 18.3. se odehrálo druhé kolo 3.SAL ročníku Jaro 2018. Haluzáři se přejmenovali na Mimoně, opět nepřišli a tak hrála provizorní sestava. Aby vůbec Mimoni nastoupili musel vypomoci Miroslav Dufek z HUSSE. To se asi mnohým nelíbilo a někteří protestovali. Můj názor je takový , že je lepší hrát než nehrát. Na druhou stranu tým za který nastoupí hráč z vyšší soutěže ztrácí možnost postupu do vyšší ligy.Z praxe minulých ročníků je zřejmě, že mnoho týmů 3.SAL o postup neusiluje. Není to z důvodu , že by se týmů 2.SAL bály, ale kvůli termínům ligy.A jak se tedy v neděli hrálo? Mimoni vyhráli všech 7 zápasů. Silná trojka Marek Škrabal + Miroslav Dufek + Matěj Bednařík nedala nikomu šanci. V závěsu za nimi byly Vokurky. Vokurky 5x zvítězily a 1x remizovaly s Baronama. Nebyla to jediná remíza večera. Plichtou skončil i zápas Čučoretek s Matundou. Remíza je na bowlingu velmi vzácný jev. Dvě remízy za večer v SAL nepamatuji.V jednotlivcích válel Marek Děrgl z Vokurek. Jako jediný hodil 2x dvoustovku ( 202,205). Nejvyšší nához dal Milan Valík (213).Nejlepší jednotlivec je s průměrem 180,29 Marek Škrabal.


3.SAL zahájila nový ročník Jaro 2018 *65*05. 03. 2018
 

V neděli 4.3. se odehrál první hrací den nového ročníku SAL JARO 2018 v 3.SAL. Tým Beta si dal od SAL pauzičku a do soutěže naskočil nový tým " Přišli jsme jen na pivo". Kapitánem a tahounem družstva je dobře známý a ostřílený hráč Radim Kozumplík.Má k sobě dva ligové nováčky a chvíli bude trvat než se v boji otrkají. Přesto, že přišli jen na pivo tak jedenkrát zvítězili v zápase s Matundou Yote. Po 7 odehraných zápasec je ve vedení tým Mimoni ( Haluzáři). Jádro Mimoňů se opaluje v Dubaii. Zaskočili za ně Marek Škrabal s Veronikou Dufkovou a uhráli si svoje. Šestkrát vyhráli a pustili jen s Čučoretkami 498 ku 507. Čučoretky jsou druhé se stejným počtem bodů. Jedna prohru utržili s Black Panthers 424 ku 436. Třetí jsou Vokurky se dvěma prohrama. Dvoustovek moc nepadalo. Marek Škrabal hodil hned 2 ( 213 a 201), Petr Hendrych dal 209 a Marek Přibyl 202.