czech english deutche
 
Aktuality
Bowling & Billiard & Petangue
  Restaurace & Letní zahrádka
Firemní akce
Kontakt
Jak se k nám dostanete
Virtuální prohlídka
Fotogalerie
 

On-line Stodolní amatérskou ligu vytvořil Zdeněk Večeřa.

 

Stodolní amatérská liga

 

Komentáře

2.SAL se výkonostně přibližuje 1.SAL *65*13. 02. 2018
 

V pondělí 12.2. se odehrálo poslední kolo 2.SAL Podzim 2017 a ukončilo tak podzimní ročník celé SAL. Ve hře o postup byly tři mužstva , Figury,Club 5 a HLT Team. Dobrou výchozí pozici měl Club 5, ale nedařilo. Jedna prohra následovala druhou a po pěti prohraných utkáních byl Club 5 až třetí za Figurami a HLT Teamem. Oba soupeři z prvních pěti utkání vytěžili 4 výhry.V předposledním utkání Club 5 bodoval a HLT ne a bodově se srovnali. HLT Team byl lepší o pouhých 10 kuželek. Poslední utkání přineslo opět dramatickou koncovku SAL. Zvítězili oba týmy, ale Club 5 překonal HLT o 2 kuželky a urval druhé postupové místo. Zklamání pro HLT. Prohrát po 56 utkání ch a 26214 shozených kuželkách o 2 kuželky, tak to je na slzičku. Při vyhlašování výsledků pak přišel zvrat a Club 5 oznámil, že postupovat nechce. Tož tak. Postupují Figury a HLT Team. Blahopřeji a hodně zdaru v 1.SAL. Není čeho se bát. 2.SAL se výkonostně přibližuje 1.SAL. Je to vidět na náhozech. Figury, HLT, Club 5 i Mango mají stejné ba i lepší průměry než 4 týmy 1.SAL. Nejvyšší náhozy 2.SAL ( Jiří Jašek 257 a Lukaš Svoboda 255) jsou vyšší jak v 1. SAL ( 256 a 236). Mejlepší čtveřice jednotlivců v 2.SAL ( Martin Haxa,Lukáš Svoboda, Milan Šťastný a Miloš Kreps) by se se svými průměry umístila do 7.místa 1.SAL.A na závěr taková perlička. Nejlepší ženou 2.SAL se stala Ladka Hárychová s průměrem 163,07.Nejlepší ženou 1.SAL se stala Monika Kozumlíková s průměrem 163,07. Bum bác. Tož kdo je nejlepší žena SAL?


Předposlední kolo 2. SAL *65*01. 02. 2018
 

Předposlední kolo 2. SAL nám chyběl tým Tygrů, kteří nakonec ze zdravotních důvodů nedorazili. A tak měl každej tým už jednu výhru jistou:-) V tabulce se nám to nijak zásadně nezměnilo. Figury bojují s Club 5 o 1. místo – dělí je pouze 3 body. Club 5, ale nikam postupovat stejně nechce, takže by druhým postupujícím týmem byli HLTi. Ti to ale také ještě jisté nemají, protože mezi nimi a čtvrtým Mangem je rozdíl pouze 4 body a tak se příště uvidí, kdo nakonec postoupí:-) V 3. lize chtěl postupovat pouze jeden tým a proto v 2. lize bude sestupovat taky pouze jeden – rozhodovat se bude mezi Betou, Vlky a možná i Exekutory. Boj o nejlepšího jednotlivce bude se odehraje mezi Martinem Haxou a Milanem Šťastným, které průměrově dělí pouze setiny, nejlepší žena jásná ještě taky úplně není – pokud se Radka vyhecuje, tak ty tři kuželky na průměru co ji dělí od Laďky nejsou zas tak nereálný rozdíl…


Poslední hrací den 2. SAL v tomto roce *65*07. 11. 2017
 

V pondělí 6.11. se na Stodole odehrál poslední hrací den 2. SAL v tomto roce. Stejně jako každý rok bude následovat menší přestávka a uvidíme se opět až po Novém roce v pondělí 15.1.2018. Tento večer se velmi dařilo Clubu 5, kteří zaváhali pouze v prvním kole s Tygry, ale pak už nenechali nic náhodě a odnesli si celkem 6 vítězství. Každý bod se počítá a tak se Club 5 vyšplhal na druhé místo naší tabulky a neúprosně šlape Hltům na záda! Hlti zase na rozdíl od Clubu 5 měli grandiózní začátek, kdy porazili Exekutory 548 x 449, ale pak dostali na prdel 4x v řadě za sebou. Za Tygry nastoupila záložní sestava v podobě Škárek, Weingart, Štěpán a pánové se pěkně činili! Jan Weingart hodil dokonce v zápase proti Hltům obdivuhodných 235 kuželek! Vyhráli pět zápasů v řadě a jejich šňůru překazili až Exekutoři, kteří vyhráli těsným výsledkem o jednu kuželku 468 x 467. Exekutoři celkově měli trochu štěstíčko tento večer… O jednu kuželku porazili i tým Mango a o 3 kuželky tým Figury. Tabulku jednotlivců vede stále Lukáš Svoboda, v patách mu je Jirka Jašek, ale oba pánové mají odehráno zatím méně jak polovinu zápasů, tudíž podle pravidel vede tabulku jednotlivců Milan Šťastný z HLT týmu. Souboj o nejlepší ženu se pravděpodobně odehraje mezi Laďkou Hárychovou a Radkou Valíkovou, které dělí rozdíl tří kuželek. Všem hráčům a bowlingovým nadšencům přeji krásné a pohodové svátky a po Novém roce se budu těšit opět na viděnou!


V poločase 2.SAL je HLT Team nejlepší *65*25. 10. 2017
 

V pondělí 23.10. se odehrálo 4. kolo 2.SAL a máme za sebou polovičku ročníku Podzim 2017.HLT Team a Figury spadli v minulém ročníku z 1.SAL a ve 2.SAL prokazují svou vysokou výkonnost jak umístěním v tabulce na prvním a druhém místě tak i průměrem 478 kuželek. Mimochodem v současné 1.SAL mají pouze první 4 družstva lepší průměr. HLT Team v pondělí šlapal jako dobře namazaný stroj a od začátku večera všechno vyhrával. V přeposlední rundě si však vybral oddechový čas a v zápase s Vlky prohrál 428 ku 439. I přes tuto porážku byl ziskem šesti vítězství nejlepším týmem večera.Vlci , kteří jsou v tabulce šestí byly s pěti vítězstvími druhým nejlepším týmem. Kladnou bilanci měli se čtyřmi vítězstvími ještě druhé Figury a čtvrtý Club 5.Nedařilo se Mangu. Jedno vítězství = nejhorší výsledek večera. Mangu to nevyšlo, ale určitě je to nepoložilo. I tak jsou v tabulce třetí a budou bojovat o postup.V jednotlivcích je nejlepší Lukáš Svoboda (Tygři) před Milanem Šťastným (HLT) a Jiřím Jaškem (Tygři). Tygři díky návratu Jiřího Jaška hrají opět po letech v nejsilnější sestavě ve které " kdysi" nebyli v 1.SAL k poražení. Hrají pořád stejně dobře, ale liga se vyvíjí a týmy hrají rok od roku vyšší průměry. Vysledkem je pro Tygry páté místo v 2.SAL.


Smutný 3. hrací den 2.SAL pro Betu . Beta bez bodu. *65*10. 10. 2017
 

Všechny 3 ligy jsou více či méně vyrovnané a už se nestává tak často jako dřív, že některé mužstvo všechno vyhraje nebo naopak neudělá ani bod. Ta horší varianta včera postihla Betu.Přitom Betě nechyběl žádný hráč, hráli ve své nejsilnější sestavě. Byla to prostě smůla. Čtyři zápasy prohráli s výraznějším rozdílem, ale 3x měli vítězství na dosah. Club 5 je porazil 455 ku 444, Figury o pouhých 5 kuželek 447 ku 442 a HLT o jednu kuželku 457 ku 456. Beta je v tabulce poslední a k záchraně ji na šesté Vlky schází 9 bodů. Při troše štěstí ( určitě přijde) je to řešitelné. Naopak nejlepším týmem večera bylo Mango. Po prvním prohraném zápase a náhozu 380 to tak sice nevypadalo, ale Mango pak již neprohrálo.Je třetí a má 27 bodů stejně jako druhý HLT team.První jsou Figury s 28 body.Figury bodovaly stejně jako HLT 5x.Padlo celkem 5 dvoustovek: Miloš Kreps 221, Jiří Mlaskač 219,Milan Šťastný 212,Ladka Hárychová 203 a Jiří Jašek 201. Jiří Jašek je celkově nejlepší jednotlivec s průměrem 175,38.


2. kolo 2. SAL *65*27. 09. 2017
 

Mango a Beta měly nastoupit v prvním kole proti sobě, ale oba týmy před začátkem utkání zjistili, že jim chybí jeden hráč… Laďka z Manga to naštěstí stihla, ačkoli bez rozehrávky a Betě jsem šla vypomoci já. Můj výkon Betě nijak zvlášť nepomohl, protože Mango nás dalo téměř o 100 kuželek. Laďka Hárychová bez rozehrávky hodila 182 kuželek – slušný výkon i na chlapa:-) Komu se ale pondělní večer velmi dařilo, jsou pánové z Figur, kteří vyhráli 6 zápasů a prohráli pouze s Tygrama ve 4. kole. Tygry by ale v tomto kole porazil jen málokdo, protože Jirka Jašek hodil 257 kuželek a tím pomohl Tygrům k vítězství 568 x 489. Tímto výkonem předběhl i Martina Haxu a Karla Plagu a patří mu nejvyšší nához ligy. Tygři stejně jako Figury měli také úspěšný večer. Vyhráli celkem 6 zápasů a naházeli vysoká čísla. Lukáš Svoboda se v předposledním zápase nejspíš pokusil přehodit svého týmového kolegu Jirky Jaška, ale o 2 kuželky mu to bohužel nevyšlo. Nicméně 255 kuželek je také obdivuhodný nához. Až si říkám, jestli tygři neměli tento večer nějaký doping :-) Celková tabulka týmů je pěkně odstupňovaná – vedou Figury s 18ti body, o bod méně mají Hlti a za nimi s 16ti body Tygři. Tabulku jednotlivců zatím vede Plaga Karel z Exekutorů.