czech english deutche
 
Aktuality
Bowling & Billiard & Petangue
  Restaurace & Letní zahrádka
Firemní akce
Kontakt
Jak se k nám dostanete
Virtuální prohlídka
Fotogalerie
 

On-line Stodolní amatérskou ligu vytvořil Zdeněk Večeřa.

 

Stodolní amatérská liga

 

Komentáře

Haluzáři vítězí v 3.SAL Podzim 2017 *65*22. 01. 2018
 

V neděli 21.1. se odehrálo poslední kolo podzimního ročníku 3.SAL. O vítězi již bylo předem rozhodnuto, ale ani v posledním kole Haluzáři nezklamali a potvrdili , že jsou nejlepší. Vyhráli 5 zápasů ze sedmi. Stejný výsledek uhrálo i druhé Attento a postupuje tak do 2.SAL. Haluzáři z termínových důvodů postoupit nechtějí. Prostor se tak našel pro dalšího postupujícího z třetího místa, za předpokladu, že bude mít lepší průměr než Žabinští vlci. O třetí místo byl boj. Vokurky vyhrály 3x a díky lepšímu průměry skončili třetí.Stejný počet bodů měli i čtvrtí Baroni a pátí Black Panthers. Vokurky však také nechtějí postupovat do 2.SAL.Závěr je tedy takový, že z 2. SAL padá pouze Beta, ostatní zůstávají.Vyrovnaný byl souboj o nejlepšího jednotlivce.Jak Tomáš Valder (Haluzáři) tak Jiří Kadlec (Čučoretky)odehráli shodně 54 utkání. Jiří Kadlec shodil 8352 kuželek a vítězný Tomáš Valder 8373 kuželek ( průměr155,06). Nejlepší ženou se stala Romana Varmužová (Matunda Yote) s průměrem 149. Nejvyšší nához 224 kuželek hodil Jiří Eliáš z Black Panthers.Všem vítězům blahopřeji a ostatním děkuji za účast.


V 3.SAL jsou karty rozdané *65*08. 01. 2018
 

Po vánoční přestávce se opět rozběhla SAL. Jako první odehrála svůj sedmý hrací den 3. SAL.Hned první runda byla velice kvalitní. Black Panthers porazili Vokurky 540 ku 493 ( nához jak v 1.SAL). Lukáš Koryťák hodil 222 a Radek Šafařík 200. Black Panthers se rozjeli a vyhráli první tři utkání. Nejhodnotnější zápas večera byl Black Panthers versus Baroni . BP vyhráli 523 ku 508. Zdálo se , že BP útočí na druhou postupovou pozici, kterou drží Attento. Ale ouvej. Další tři zápasy přinesly pro BP 3 prohry. Dvě dvoustovky z první rundy zůstaly jedinými dvoustovkami večera. Pětistovku si kromě BP a Baronů ještě hodili Čučoretky (503),Vokurky (504) a Attento (505). První Haluzáři 500 nehodili, ale asi je jim to jedno. Pětkrát vyhráli a jsou již od poloviny ligy jistými postupujícími do 2.SAL. V jednotlivcích se čelo tabulky trochu změnilo. Nejlepším hráčem je Tomáš Valder s průměrem 155,79 před Lukášem Koryťákem ( 154,98) a Jiřím Kadlecem (154,70). Rozdíly nejsou velké a případné dvoustovky v posledním kole pořadí promíchají. V ženách je situace trošku jiná. Nejlepší je Varmužová Romana (152,5). Má však odehraných pouhých 23 utkání. Aby se stala nejlepší ženou musí odehrát alespoň 50% utkání a to je 56/2=28. Má obrovský náskok před druhou v pořadí Mirkou Růžičkovou. Matunda Yote má nejpočetnější hráčskou základnu a tak není vůbec jisté jak to v ženách dopadne.


V 3.SAL jsou karty rozdané *65*13. 11. 2017
 

V neděli 12.11. se odehrálo 6. kolo 3.SAL. Pořadí družstev se téměř nezměnilo. Jenom Black Panthers a Černí Baroni se díky náhozu prohodili na čtvrtém a pátém místě. Nejlepším týmem večera byli opět Haluzáři s šesti vítězstvími. Minule je porazilo pouze Attento, tentokrát prohráli s Čučoretkami 427 ku 476.Attento vyhrálo 5 zápasů a upevnilo si druhé místo tabulky. Na třetí Vokurky zvýšili náskok na 8 bodů. Vokurky totiž bodovaly jen 3x. Kladnou bilanci 4 vítězství a 3 proher uhráli čtvrtí Black Panthers, pátí Baroni a šesté Čučoretky.Jedinou dvoustovku (209) hodil nejlepší jednotlivec Jiří Kadlec ( Čučoretky) s průměrem 155,05. O 26 kuželek je horší druhý v pořadí Matěj Bednařík (Haluzáři).Na celkovém čtvrtém místě je nejlepší žena Romana Varmužová ( Matunda yote) s průměrem 152,5.


V 3.SAL Haluzáři ujíždí soupeřům o parník *65*31. 10. 2017
 

V neděli 29.10. se hrálo 5. kolo 3.SAL. Opět byli nejlepší Haluzáři se šesti vítězstvími a v tabulce jsou jasně první. Zvýšili náskok na druhé Attento na 14 bodů a na 3. Vokurky již mají 20 bodů. Jedinou prohru utrpěli Haluzáři právě s druhým Attento. V podprůměrném zápase podlehli 408 ku 426.Attento a Vokurky získali 5 vítězství.Čtvrtí Baroni, pátí Black Panthers a šesté Čučoretky vyhráli 3 zápasy. Střed tabulky se bodově vyrovnal a pátí Black Panthers ztrácí na postup pouhých 8 bodů.Do konce ligy zbývají ještě 3 hrací dny. Jeden v listopadu a dva v lednu. Ve hře je ještě dostatek bodů.Nejlepší nához kola dosáhl hostující Jiří Bobek ( 222), přes 200 hodili ještě Ruda Čák (212), Sabina Valder (202) a Tomáš Valder (201). Nejlepším jednotlivcem je Matěj Bednařík s průměrem 155,31 a nejlepší ženou Romana Varmužová ( 152,65).


Haluzáři ovládli 4. hrací den 3.SAL *65*16. 10. 2017
 

Haluzáři v neděli vyhráli všech 7 utkání. Tentokrát vcelku jasně a bez kliky či haluze jak se lidově říká štětíčku. Upevnili svoje postavení v čele tabulky a na druhé Attento mají 12 bodů náskok. Dařilo se i týmům z konce tabulky. Sedmé Čučoretky stejně jako osmí Matunda yote bodovali 4x. Slušný výsledek. Druhé Attento a třetí Vokurky bodovali 3x. Na čtvrté místo se propadli Black Panthers. Na pouhé dvě vítězství ještě slušné umístění. Pátí jsou Baroni . Vokurky, Black Panthers i Baroni mají 30 bodů a počet týmů majících šanci na postup se nám zvyšuje.Dvoustovky v třetí lize moc nepadají. Tentokrát se podařily hned 2. Petr Hendrych hodil 201 a Lukáš Koryťák 215.V jednotlivcích na průměr je nejlepší Matěj Bednařík s 158,04 před Jiřím Kadlecem 157,24.


3.hrací den 3.SAL *65*02. 10. 2017
 

Třetí hrací den 3.SAL se nejlépe povedl týmu Black Panthers.Vyhráli 6 zápasů ze sedmi. Prohráli až ten poslední s vedoucím týmem soutěže. Haluzáři je porazili těsně 433 ku 429. Black Panthers jsou třetí s šestibodovou ztrátou na Haluzáře a čtyřbodovou ztrátou na druhé Attento. Haluzáři i Attento vyhráli pětkrát.Čtvrtí Černí Baroni vyhráli 3x. Štěstí se od nich tentokrát odvrátilo. S Black Panthers prohráli o 2 kuželky a s Haluzáři o kozy.Přesto mají po třech kolech stejný počet bodů jako třetí Black Panthers a určitě patří k uchazečům o postup. Na pátém místě jsou Vokurky. Bilance 3 vítězství a 4 prohry je posouvá do spodní části tabulky. Jejich bodový zisk 24 bodů je však velice slušný a čelo tabulky je otázka jednoho či dvou dobře odehraných kol. Na šestém až osmém místě jsou týmy Magnum Team, Čučoretky a Matunda yote. Bodová ztráta těchto týmů je již poměrně velká. Čučoretky táhne Jiří Kadlec. Je s průměrem 154,74 druhý jednotlivec za vedoucím Matějem Bednaříkem z Haluzářů ( 155,67). Bohužel jeden kvalitní hráč v týmu to všechno neuhraje.


Druhý hrací den 3. SAL *65*18. 09. 2017
 

V neděli 17. 9. se odehrál druhý hrací den 3. SAL. Osobně jsem byla zvědavá hlavně na nováčky SAL, jakožto na potenciální postupující týmy do vyšší ligy. Potěšilo mě samozřejmě, že jsem viděla i mnohé známé tváře a matadory:-) Docela mě překvapili Haluzáři, kteří hrají zatím ve stále stejném složení, a evidentně jim to funguje, protože i tento večer zvládli vyhrát 5 zápasů ze sedmi se slušnými náhozy a tím se drží na prvním místě tabulky. Další nový tým ligy – Matunda yote byl na tom o poznání hůř… Přes 400 kuželek se zvládli vyšplhat pouze v jednom zápase s Magnumem, který nakonec skončil remízou 422 x 422. Ostatní zápasy se jim moc nepovedly a tak si tým odnesl z tohoto večera pouze jeden bod a zatím čeká na svoji šanci:-) Na jejich obhajobu musím dodat, že měli značně handicapované družstvo, jeden měl zlomenou ruku, druhý po operaci břicha, takže museli zaskakovat i náhradníci. Černí baroni si uhráli 8 bodů, čímž si nijak výrazně nepohoršili a tlačí se Haluzářům na záda. Attento na tom bylo podobně, odcházeli s bilancí 4:3 a odehráli pěkný zápas proti Black Panthers, kde padaly i vysoká čísla a Attento hodili celkem 513 kuželek. Přes 500 kuželek se moc týmů tento večer nepřehouplo. Podařilo se to ještě Čučoretkám v zápase proti Matunda yote a Black Panthers v zápase proti Čučoretkám. Dvoustovečka se povedla pouze členům rodiny Kružliakových:-) Všem týmům přeji, ať se jim i nadále daří své výkony zlepšovat a třeba zase někdy na viděnou:-)


Kvalitní nová krev v 3.SAL Podzim 2017 *65*05. 09. 2017
 

V neděli 3. září odstartoval další ročník 3.SAL. Přihlásily se 3 nová družstva a hned první hrací den ukázal, že jsou jak kvalitativním vylepšením 3. SAL tak i zpestřením. Haluzáři nepotřebovali žádnou haluz a vyhráli 6 utkání. O to poslední je připravil další nováček soutěže Matunda yote. Stejný počet bodů uhráli i Černí Baroni , ale díky horšímu náhozu jsou za Haluzáři druzí. Třetí místo patří Attentu. Ti spadli z 2.SAL a měli by patřit k favoritům na postup. Na čtvrtém místě jsou Black Panthers. Milan Valík je z nich zatím nejlepší a je zároveň nejlepším jednotlivcem s průměrem 174,43. Milan i Jiří Eliáš jsou ostřílení borci v SAL. Prošli si několika týmy i ligami včetně 1.SAL a tak Black Panthers budou určitě bojovat o postup do 2.SAL.Na 5.-8. místě jsou se shodným počtem 4 bodů týmy Vokurky, Čučoretky, Matunda Yote a Magnum Team. První hrací den byl takový oťukávací, uvidíme příště.