czech english deutche
 
Aktuality
Bowling & Billiard & Petangue
  Restaurace & Letní zahrádka
Firemní akce
Kontakt
Jak se k nám dostanete
Virtuální prohlídka
Fotogalerie
 

On-line Stodolní amatérskou ligu vytvořil Zdeněk Večeřa.

 

Stodolní amatérská liga

 

Komentáře

JKZ Bučovice Power se staly vítězi 3.SAL Jaro 2016 *65*13. 06. 2016
 

V neděli 12.6. se odehrálo poslední 8.kolo 3.SAL ročníku Jaro 2016. Bučovice 4x bodovaly, stejně jako druzí Exexkutoři a udržely tak dvoubodový náskok na Exekutory a staly se mistry 3.SAL. Bučovice kontrolovaly situaci v tabulce a když citíly, že je potřeba zabrat tak zabraly. V úvodu večera hodily v zápase s Dark Bowlers 547 kuželek. Vytáhl se Marek Škrabal s nejvyšším náhozem 226 kuželek. Větší přetahovaná než o titul byla o třetí místo. Z trojice Happy Star, Vokurky a Mango mělo Mango nejhorší výchozí pozici. A právě Mango bylo včera nejlepším týmem s pěti výhrami. Happy Star bodoval 3x a Vokurky 2x plus remíza s Baronama. Výsledkem je, že Mango vybojojvalo 3.místo před Happy Star a Vokurkama. V posledním zápase večera se potkalo Mango s Dark Bowlers a důstojně se rozloučilo s tímto ročníkem SAL. Vyhrálo 578 ku 399 a Ladka Hárychová hodila nejvyšší nához 3.SAL 233 kuželek. Ladka se stala nejlepší ženou 3. SAL s průměrem 158,6. Lepší průměr mají v SAL pouze 2 ženy. Monika Kozumplíková z 1.SAL a Radka Valíková z 2.SAL. Nejlepším jednotlivcemm se stal Marek Škrabal s průměrem 172,9. Vítězům gratuluji ke skvělým výkonům a všem děkuji za účast. Další ročník startuje v neděli 4.9. 2016. Budu se těšit.


7.hrací den 3.SAL Jaro 2016 *65*30. 05. 2016
 

Další ročník 3.SAL se blíží ke konci. Zbývá odehrát posledních 28 zápasů a dá se říct, že o postupujících je rozhodnuto. Ve vedení 3. SAL jsou JKZ Bučovice se 68 body. Včera vyhrály 6 zápasů. Prohráli pouze jeden s druhými Exekutory ( 66 bodů). V posledním zápase hrály s Vokurkama a výkonem 551 kuželka tak daly všem najevo, že v druhé lize nemusí být na chvostě. Do druhé ligy je s největší pravděpodobností doprovodí Exekutoři. Pokud příště téměř všechno neprohrají a třetí Happy Star téměř všechno nevyhraje, tak zůstanou na druhém postupovém místě. Třetí Happy Star na ně ztrácí 10 bodů. Včera bodoval 4x, stejně jako Vokurky a Baroni. Nedařilo se Mangu. Mango vyhrálo 3 zápasy a v tabulce mu patří 4 místo s 54 body. Stejně bodů mají i páté Vokurky. Dvoustovka včera nepadla žádná. V jednotlivcích jsou také již karty rozdány. Nejlepším jednotlivcem je Marek Škrabal(173,07) a ženou Ladka Hárychová (155,98). Pokusí se v posledním kole někdo překonat nejvyšší nához 215 kuželek Michala Šťadtného?


6. hrací den 3.SAL byl v režii Vokurek *65*16. 05. 2016
 

Vokurky včera zvítězily v šesti ze sedmi utkání a byly tak nejlepším týmem večera. Tento výkon jim zajistil celkových 46 bodů a v tabulce jim patří 5.místo s bezpečným dvanáctibodovým náskokem na šesté Barony.Na prvním místě tabulky se v průběhu večera několikrát střídala dvojice Exekutoři a JKZ Bučovice. Exekutoři nastoupili k prvnímu zápasu jako vedoucí tým 3. SAL s dvoubodovým náskokem před Bučovicemi. Baroni je vyprášili 468 ku 420 a Bučovice měli šanci. Nestačili však na Happy Star a prohráli 427 ku 449. Ve vzájemném kvalitním utkání Bučovice porazili Exekutory 509 ku 483 a šly do vedení.V předposledním zápase hrály Bučovice s Vokurkami a prohrály 434 ku 437. Exekutoři je opět předběhli. Jenže se neradovali dlouho. V posledním zápase večera měli právě za soupeře Vokurky a Vokurky opět těsně vyhrály 422 ku 421. Po šesti hracích dnech je ve vedení 3.SAL JKZ Bučovice díky o hodně lepšímu průměru před Exekutory. Včerejší hrací den vyšel kromě Vokurek rovněž Happy Star. I oni 6x bodovali, stejně jako Vokurky. Dotáhli se bodově na 3. Mango. Na postupové místo schází Mangu i Happy Star 8 bodů. Je to hratelné, ale nedovedu si představit , koho z dvojice Bučovice , Exekutoři by se jim podařilo odsunout.


Po 5.hracím dnu 3.SAL ve vedení Exekutoři *65*02. 05. 2016
 

První trojice týmů ve 3.SAL zůstala oproti minulému kolu stejná, jen se týmy přeskládaly podle toho jak jim to v neděli 1.5. padalo. Exekutoři od začátku večera vše vyhrávali a nikoho vcelku nezajímá,jestli to bylo o kuželku , 2 kuželky nebo 50 kuželek. Měli štěstí a vyhrávali i s poměrně nízkými náhozy. Prvních šest zápasů znamenalo 6 vítězství pro Exekutory. V posledním zápase hráli s Happy Star a tentokrát se štěstí přiklonilo na stranu soupeře. Exekutoři prohráli 446 ku 448. Přesto s 6 ti vítězstvími byli jasně nejlepším týmem večera a stali se novým vedoucím 3.SAL s dvojbodovým náskokem na druhé Bučovice. Bučovice bodovali 5x. Mango spadlo na třetí místo a má na Exekutory 4 body ztrátu. Dařilo se Happy Star. Pět vítězství jim zajistilo 4.místo v tabulce a mohou stále zabojovat o postup. Nedařilo se Baronům a Dark Bowlers. Jedno vítězství je málo.Na nováčkovi soutěže Dark Bowlers je sympatické, že i když jsou mezi nimi lepší hráči a horší hráči , tak se kamarádsky střídají aby si všichni zahráli. A o tom 3.SAL je. Kamarádi se jednou za 14 dní sejdou, pokecají, dají pivko a zahrají si bowling.Proč ne.


3.SAL i po půlce soutěže neskutečně vyrovnaná *65*18. 04. 2016
 

V neděli 17.4. se odehrálo 4. kolo 3.SAL Jaro 2016.Máme nový vedoucí tým soutěže - Mango. Mango bylo včera nejlepší , vyhrálo 6 ze sedmi utkání. Nestačilo pouze na Vokurky ( 467 ku 500).Druhá hráčka celkového pořadí jednotlivců Ladka Hárychová hodila nejvyšší nához večera 214. Jen o kuželku méně 213 hodil její kolega z Manga Petr Valenta.Na druhém místě je tým JKZ Bučovice, třetí jsou Exekutoři. Jak Bučovice tak Exekutoři mají stejný počet bodů jako první Mango, ale horší průměr.Oba týmy měly včera lepší a slabší chvilky a bodovaly 4x. Kromě Manga se dařilo i Černým baronům. S poměrem 5 ku 2 byli druhým nejlepším týmem. To jim přineslo posun v tabulce z posledního na šesté místo a jen čtyřbodovou ztrátu na čtvrté Vokurky.Nedařilo se Čučoretkám a Dark Bowlers. Oba týmy vyhrály jen jednou a patří jim sedmé a osmé místo. Nejlepší hráč Dark Bowlers Jiří Novotný si na závěr večera hodil 209 a ukázal tak svým spoluhráčům , že to ještě půjde. Celkově v jednotlivcích stále vede Marek Škrabal z Bučovic. Se svým průměrem 171,95 by byl šestým nejlepším hráčem 1.SAL.


3.hrací den 3.SAL Jaro 2016 *65*04. 04. 2016
 

Minule se mi podařilo napsat komentář 3.SAL do 2.SAL a tak dnes to snad vyjde. Exekutoři včera neudrželi vedení ve 3. SAL. Nehráli špatně, vyhráli 4x, ale nestačilo to. Nejlepším celkem bylo JKZ Bučovice Power s 6 výhrami. Bučovice se bodově na Exekutory dotáhli a díky lepšímu průměru jsou na prvním místě.Druhým nejúspěšnějším týmem večera bylo Mango s bilancí 5 ku 2 a patří jim 3. místo tabulky.Čtyři vítězství urvali též Vokurky a jsou čtvrtí se stejným počtem bodů jako pátí Happy Star. Ztráta těchto dvou celků na vedoucí dvojici je pouhých 8 bodů a to je příslibem do dalších dramatických bojů o postup do 2.SAL. Nejvíc se nedařilo Dark Bowlers. Jedno vítězství znamená propad na 7 místo. Lepší skore 2 ku 5 měli i poslední Baroni kteří jim již šlapou na paty. Dvoustovka nepadla žádná a prvenství v jednotlivcích si stále drží Marek Škrabal z Bučovic.


Nový ročník Stodolní ligy odstartovala 3.SAL *65*07. 03. 2016
 

V neděli 6.3. se odehrálo první kolo 3.SAL ročníku Jaro 2016. Do soutěže se přihlásilo nové družstvo Dark Bowlers a dobře do ní zapadlo. Pětkrát zvítězilo a se ziskem 10 bodů je díky horšímu náhozu třetí za prvními JKZ Bučovice a druhými Exekutory. Oba týmy rovněž 5x bodovaly. Uvodní večer nevyšel družstvu Mango. Skóre 3 vítězství a 4 prohry stačilo pouze na páté místo. Myslím, že v tomto ročníku se sešla v 3.SAL hodně vyrovnaná družstva a o titul či postup bude bojovat minimálně 5 mužstev. JKZ Bučovice neustále posilují svou soupisku. Nejprve o Veroniku Dufkovou. Včera se do bojů zapojil další bývalý prvoligový hráč OBI a Black Panthers ,Jiří Eliáš. JKZ je pro mě asi největším favoritem na titul.Dvoustovka padla včera jedna. Lídr JKZ a jednotlivců 3.SAL Marek Škrabal hodil 206. Dařilo se i Lukáši Nowakovi z Exekutorů. Jeho průměr 164 kuželek ho řadí na druhé místo za Marka.