czech english deutche
 
Aktuality
Bowling & Billiard & Petangue
  Restaurace & Letní zahrádka
Firemní akce
Kontakt
Jak se k nám dostanete
Virtuální prohlídka
Fotogalerie
 

On-line Stodolní amatérskou ligu vytvořil Zdeněk Večeřa.

 

Stodolní amatérská liga

 

Komentáře

Závěr 2.SAL ročníku Podzim 2015 *65*02. 02. 2016
 

V pondělí 1.2. se odehrálo osmé poslední kolo 2.SAL.Co bylo ve hře? HLT Team si zajistil postup do 1.SAL již v předchozím kole, druzí Vlci měli na třetí Tygry obrovský náskok, ale Tygři to nevzdali a bojovali. Nevyšel jim hned první zápas s Vlky. Prohráli ve velmi kvalitním utkání 489 ku 497. Po zbytek večera je již nedokázal nikdo porazit a Tygři byli se 6 výhrami nejlepším mužstvem.Na opačném konci tabulky již neměli šanci se zachránit Exekutoři na posledním místě, ale sedmá Beta Control teoretickou šanci měla. Beta se rvala a urvala 4 vítězství. Nestačilo to. Stejný počet výher uhráli i Pišta Hufnágl a Magnum a Beta Control zůstala sedmá.Nejkvalitnějším zápasem večera byl duel HLT Team versus Club 5. Nejlepší jsednotlivec ligy Milan Šťastný hodil 225, Marek Přibyl 205 a HLTi porazili Club 594 ku 499.Nejlepší ženou ligy se stala Radka Valíková, celkově sedmá s průměrem 158,55. Nejvyšší nához 242 hodil Petr Švanda. Ligu vyhrál HLT Team, druzí jsou Žabinští vlci a třetí Tygři.


6.hrací den 2.SAL Podzim 2015 *65*05. 01. 2016
 

HLT Team Brno byl nejúspěšnějším týmem 2.SAL v minulém roce a svoje vedení upevnil i včera 4.1. Bowling je hodně o psychice, o tom jak si věříte,když proti někomu nastupujete. Z jednotlivců se to nějakým způsobem přenaší i na ducha týmu. Jak jinak si vysvětlit, že HLT včera všechno vyhrál? Kdyby byl v tabulce někde dole,tak by s náhozy 413, 415 a 434 těžko vyhrál. Ale HLT je jasně první a tak se projevuje ta malá sebedůvěra soupeřů a pro HLT stačí jen házet a soupeři to prostě nedají.Vyborně včera zahráli Vlci a dostali se na druhé místo před Tygry. Petr Švanda hned v prvním zápase proti Beta Control hodil 242, Vlci vyhráli 516 ku 500 a jeli. Za večer na ně nikdo neměl až v posledním zápase prohráli s HLT Teamem. Hrubě se nedařilo Tygrům. Se dvěma vítězstvími sice udrželi třetí místo v tabulce, ale na druhé Vlky ztrácí 6 bodů. Horší výkon podalo jen Magnum s jedním vítězstvím. Magnum je páté a bude v posledních dvou kolech spolu s Pištou, Exekutory a Beta Control bojovat o udržení v 2.lize.


5.hrací den 2.SAL Podzim 2015 *65*10. 11. 2015
 

Druhá SAL je poslední ligou která se odehrála v tomto roce. Následuje komerční pauza a pokračovat se bude v lednu 2016. V příštím roce každou ligu čekají ještě 3 hrací dny ( 21 utkání) a tak nemá zatím nikdo nic jistého. Týká se to i 2.SAL. Ve vedení ligy zůstává výborný HLT Team se 48 body. Včera 4 x vyhrál a 3 x prohrál a dosáhl tak stejného výsledku jako třetí Vlci. Naopak druzí Tygři vyhráli 5x a snížili ztrátu na HLT Team na 2 body. Překvapením byl určitě výkon Pišty Hufnágla. Pět vítězství je posunulo na 6. místo před Exekutory a Beta Control. Spolu s Tygry byli tak nejúspěšnějšímí týmy 5.hracího dne. Večer nevyšel Beta Control a Clubu 5. Beta Control tentokrát posílil Jaroslav Doncov, ale nedostavilo se potřebné štěstíčko. Prohry o pár kuželek vždy naštvou a hráče rozhodí do dalšího utkání. Dalším překvapením, tentokrát nemilým, byl výsledek Clubu 5. Pětka v názvu symbolizovala včera 5 porážek Clubu. Club i přes tento výpadek udržel čtvrté místo díky lepšímu náhozu před pátým Magnum Teamem.V jednotlivcích vede Milan Šťastný před Jiřím Jaškem.


4.hrací den 2.SAL Podzim 2015 *65*27. 10. 2015
 

Druhá liga jako poslední dorazila v pondělí do poloviny soutěže. Nejúspěšnějším týmem po polovině je HLT Team Brno. Svou pozici potvrdil i v pondělí bilancí 5 vítězství a 2 prohry. Stejný poměr dosáhli i Tygři a díky tomu se posunuli na 2 místo tabulky a na HLT ztrácí 4 body. Vlci prohráli o jeden zápas víc jak Tygři, mají stejně bodů jako Tygři a díky horšímu průměru jsou třetí. Kromě první trojky se dařilo i Exekutorům. Porazili jak první HLT tak i třetí Vlky. Čtyři vítězství jim zajistily vzestup ze dna tabulky na 6 místo s náskokem 2 bodů na Pištu Hufnágla a 4 bodů na Beta Control. Beta Control chyběl tentokrát Jaroslav Doncov a bylo to na výsledcích znát.Měli hodně smůly, dvakrát prohráli velice těsně, o kuželku a o dvě kuželky, ale za celý večer se jim nepodařilo zvítězit. V jednotlivcích drží první místo Milan Šťastný s průměrem 180,5.


3.hrací den 2.SAL ovládli Vlci *65*13. 10. 2015
 

Pondělí 12.10. byl den Vlků. Silné duo Bažant - Švanda dotáhlo Žabinské vlky na druhé místo tabulky když neprohráli ani jeden zápas.Vedoucí tým soutěžě HLT porazili 483 ku 456 . HLT prohrál dvakrát a kromě Vlků nestačil ještě na Magnum Team. Ligu vede, ale má již jen 2 body náskok na Vlky.Třetí Tygři zahráli opět standart, vybojovali 4 vítězství a patří jim třetí místo se ztrátou 4 bodů na prvního.Na děleném 4. a 5. místě jsou se stejným počtem bodů Club 5 a Magnum. Zatímco Clubu se včera nedařilo a pouhé 2 vítězství znamenaly propad v tabulce, Magnum bodovalo 4x a výrazně si polepšilo. Odpoutalo se na rozdíl 10 bodů od poslední dvojice Pišta Hufnágl a Exekutoři. V jednotlivcích vede Milan Šťastný s průměrem 188,64. Průměr je o více jak 10 kuželek lepší než má nejlepší hráč 1.SAL Roman Souček. V první osmičce jednotlivců má HLT Team 2 hráče, druzí Vlci taky 2 hráče a třetí Tygři taky 2. Z ostatních týmů se sem dostal na 6.místo Karel Plaga z Exekutorů a na 7. místo Jaroslav Doncov z Beta Control. Pro Tygry je velkým příslibem, že se opět ukázal Jiří Jašek. Pokud bude hrát pravidelně, tak bude boj o postup mezi HLT teamem, Vlky a Tygry o hodně zajímavější. A pokud se do něho ještě zapojí Club 5, tím líp.


HLT Team patří do 1.SAL *65*29. 09. 2015
 

HLT Team si to určitě zaslouží za výkon v druhém hracím dni. Utrpěl sice jednu těsnou porážku s Exekutory 493 ku 501, ale podívejte se na jeho náhozy: 561,493,508, 434, 508, 501,555. Průměr 508,57. Tento průměr letos v 1.SAL překonali jen BC Devils. Navíc nejlepší dosavadní jednotlivec druhé ligy, leader HLTů Milan ŠTastný završil včerejší jízdu v posledním zápase náhozem 235. Dovolím si tipovat, že to bude letošní nejvyšší nához 2.SAL.Suma sumárum se HLT vyšvihl na první místo tabulky před Tygry. Ti hráli svůj standart, ale 3 x to nestačilo na vítězství. Na třetím místě je Club 5 , který 5x vyhrál a 2 x prohrál. Na 2.SAL je vidět výkonnostní rozdíl mezi jednotlivými ligami. HLT Team a Tygři, kteří spadli z 1.SAL ,jsou na špici a bojují o návrat a na opačném konci tabulky Pišta a Exekutoři,kteří postoupili z 3.SAL ,to budou mít s udržením těžké. Hodně zápasů je před námi a uvidídme.


1.hrací den 2.SAL Podzim 2015 *65*15. 09. 2015
 

Druhá liga se každý ročník obměňuje nejvíce a to přispívá její přitažlivosti. Ročník podzim 2015 obohatili sestupující Tygři , postupující Pišta Hufnágl a Exekutoři. Díky tomu, že ze SAL odstoupili Black Panthers se udržel Magnum Team a jak je po prvním dnu vidno, dobře tomu tak. Do soutěže vletěli na plný plyn Tygři. Dokonce jsme mohli vidět v akci bývalou hvězdu SAL Jiřího Jaška , který si po dlouhé pauze opět zahrál. Bowling se nezapomíná. Má to v ruce pořád a hodil nejvyšší nához večera 224. Ostatní Tygři zdatně sekundovali a výsledkem je první místo v tabulce a jediná porážka od Clubu 5 462 ku 494.Druhé místo po loňských trablech patří Magnum teamu. Mají zatím 2 porážky. Na třetím a čtvrtém místě se třemi porážkami jsou HLT team a Club 5. Dobře se představil i nový hráč Pišty Hufnágl Jaroslav Pšurný. V posledním kole hodil hezkých 218 a byla to druhá a poslední dvoustovka večera.